Konst Grafik
1275933
Lennart Jirlow
(Sverige, 1936-2020)
Lennart jirlow, färglitografi, 1975, signerad 276/380.

Lennart Jirlow, färglitografi, 1975, signerad 276/380.

"Konsthandeln". P. 46 x 55,2 cm.

Ej examinerad ur ram, missfärgad.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
3 000 SEK