1276035
Matti Alapoti
(Finland, Född 1934)
Matti alapoti, olja på skiva, signerad.

Matti Alapoti, olja på skiva, signerad.

Åkervy. 44,5 x 34 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Utropspris
250 EUR