1276232
Louis Vuitton
(Frankrike, Född 1854)
Louis vuitton, lås, 4 st.
Louis vuitton, lås, 4 st.
Louis vuitton, lås, 4 st.
Louis vuitton, lås, 4 st.

Louis Vuitton, Lås, 4 st.

Fyra stycken lås med nyckel. Två med överdrag i palladium. Märkta "LOUIS VUITTON PARIS made in France" samt numrerade. Ca 3,5 cm.

De två i palladium med originalkartong. Smärre slitage och repor

Maria Granström
Maria Granström
Filialchef Malmö / Private Sales
+46 (0)739 40 08 09

Utropspris
2 500 SEK