Konst Grafik
1276780
Marianne Lindberg De Geer
(Sverige, Född 1946)
Marianne lindberg de geer, färglitografi, signerad ea.

Marianne Lindberg De Geer, färglitografi, signerad EA.

"A study in aspects of inhuman sexual expectations". P. 51,5 x 40 cm.

Ej examinerad ur ram.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
2 500 SEK