Diverse Övrigt
1276843
Lars Levi Sunna
(Sverige, Född 1944)
Lars-levi sunna, figurin, renhorn, samearbete, signerad.

Lars-Levi Sunna, figurin, renhorn, samearbete, signerad.

Ripa. Signerad LL Sunna. Längd 11 cm.

Helhetsintrycket är gott. Smärre nagg.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Utropspris
5 000 SEK