Diverse Övrigt
1276857

BREVKNIVAR, 5 st, olika material, 1800-/1900-tal.

Brevknivar, 5 st, olika material, 1800-/1900-tal.

Dekor av bl a byst of Shakespeare, läsande man, svärd etc. Längd 11 - 22 cm.

Åldersrelaterat slitage.

1 000
99
120
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (2 bud)
13 feb 20:20
1 000 SEK
11 feb 19:24
750 SEK