1276914
CHAMPAGNEKYLARE, mässing, 1800-tal.
Champagnekylare, mässing, 1800-tal.

Dekor av vindruvor och rankor. På tre tassfötter. Höjd 22 cm.

Åldersrelaterat slitage. Bucklor. Ringhänklar saknas. Insidan anlupen.

Utropspris
2 500 SEK