1277310
Servisdelar, 17 stycken, porslin. Qingdynastin, 17/1800-tal.
Servisdelar, 17 stycken, porslin. qingdynastin, 17/1800-tal.

14 tallrikar, diameter 22-23 cm. två värmefat, längd 26 cm. serverinsfat. Längd 37 cm.

Skador, lagningar.

Utropspris
5 000 SEK