Konst Grafik
1277584

Theo Tobiasse

(Frankrike, 1927-2012)
Theo tobiasse, färglitografi, signerad ea 16/25.

Theo Tobiasse, färglitografi, signerad EA 16/25.

Utan titel. Bladstorlek 46 x 55 cm.

Ej examinerad ur ram.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
3 000 SEK