Skrivbord, England runt 1900

Skrivbord, England runt 1900

Fanerad. Skrivskiva klädd i läder med guldpräglad dekor. Två lådor. Ben med trissor. Bredd 135 cm. Djup 85 cm. Höjd 75 cm.

Åldersrelaterat slitage. Märken. Repor. Fanerlagningar. Fanerskador. Fläckar. En dragring saknas. Nyckel saknas.

Utropspris
3 000 SEK