1277972

Choklad- eller dessertformar, 7 st, tenn, 1900-tal.

Olika former, bl,a, frukt, fåglar, ryttare, tomte. Höjd 11-28 cm.

Smärre slitage. Märken.

Caroline Lindahl
Caroline Lindahl
+46 (0)739 40 08 16

Utropspris
2 500 SEK