Möbler Bord
1278569

Sminkbord, 1900-talets första hälft

Sminkbord, 1900-talets första hälft.

Sminkbord fanerat med mahogny. En låda, beslag av mässing. Längd 86, bredd 42, skivans höjd 80, total höjd 140 cm.

Slitage, repor, märken. Smärre skador, ostadigt.

Utropspris
3 000 SEK