Diverse Övrigt
1278711

RING 18K guld med briljanter ca 0,40 ct totalt

Ring 18k guld med briljanter ca 0,40 ct totalt.

Total vikt 3,6 g. Storlek 16,25/51.

Slitage. Repor. Nagg. Ringskena skev. Tilltryckt.

Unni Trolle
Unni Trolle
Gemmolog, värderare
+46 (0)762 09 59 81

Utropspris
3 000 SEK