Möbler Bord
1278901
SOFFBORD, 1900-talets mitt,
Soffbord,  1900-talets mitt,
Soffbord,  1900-talets mitt,
Soffbord,  1900-talets mitt,

Fanerad i sten. Svängda ben. Längd 105 cm. Bredd 105 cm. Höjd 40 cm.

Åldersrelaterat slitage. Märken. Repor.

Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Utropspris
4 000 SEK