Möbler Bord
1279232
MATBORD, omkring år 1900.
Matbord, omkring år 1900.
Matbord, omkring år 1900.
Matbord, omkring år 1900.
Matbord, omkring år 1900.

Runt tvådelat bord av betsad björk, Svaravade ben. Diameter 124, höjd 74 cm.

Smärre slitage. Märken. Repor.

Utropspris
3 000 SEK