Konst Grafik
1279815
Carl Johan De Geer
(Sverige, Född 1938)
Carl johan de geer, färglitografi, signerad cjdg och numrerad 81/295.

CARL JOHAN DE GEER, färglitografi, signerad CJDG och numrerad 81/295.

"Skriet". Bildmått 26 x 38 cm.

Oramad.

Utropspris
2 500 SEK