Fanerat med teak. Två dörrar med bakomliggande hyllplan samt mittdel med nedfällbar lucka. Två lådor. Bredd 170 cm, djup 42 cm, höjd 90 cm. Nyckel finns.
Slitage. Smärre fläckar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.