Möbler Bord
1281348
Sängbord, ett par, 1900-talets mitt.

Benställning av björk. Fanerade med mahogny. Hylla och låda. Bredd 35, djup 50, höjd 58 cm.

Skador. Kompletterad. Repor.

Utropspris
2 500 SEK