Konst Grafik
1281476
Peter Dahl
(Sverige, 1934-2019)
Peter dahl, färglitografi signerad.

Peter Dahl, färglitografi signerad

Fredmans epistel no 41, bildyta 42 x 29 cm

Ej examinerad ur ram.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
3 000 SEK