Bestående av;
9 champgneglas, 15,5 cm (2 med nagg).
8 vitvinsglas, 19,5 cm.
9 selterglas, 9 cm.
5 snapsglas, 9 cm.
9 starkvinsglas, 10,5 cm (4 med nagg).
9 glas, 11 cm (2 med nagg).
Slitage. Få med nagg.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.