Modern Art + Design 628  –
Följ auktionen live  ⟩
Modern Art + Design 628  –
Följ auktionen live  ⟩
Möbler Bord
1281780
Serveringsvagn 1950-tal
Serveringsvagn 1950-tal.
Serveringsvagn 1950-tal.
Serveringsvagn 1950-tal.

Fällbar, lösa brickor, svartlackerad stomme samt fanerad med teak, 51x49x80 cm

Bruksslitage. Färgbortfall. Fläckar.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - C1
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

3 dagar 18 timmar
500
49
58
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 550 SEK. Läs mer.
Budhistorik (2 bud)
22 nov 2:47
500 SEK
21 nov 13:22
300 SEK