Möbler Bord
1281780
Serveringsvagn 1950-tal
Serveringsvagn 1950-tal.
Serveringsvagn 1950-tal.
Serveringsvagn 1950-tal.

Fällbar, lösa brickor, svartlackerad stomme samt fanerad med teak, 51x49x80 cm

Bruksslitage. Färgbortfall. Fläckar.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - C1
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

800
79
94
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (7 bud)
29 nov 13:29
800 SEK
29 nov 10:43
750 SEK
28 nov 15:58
650 SEK
27 nov 22:17
600 SEK
27 nov 17:39
550 SEK