1282209
Serveringsfat Kina Qianlong (1736-95) porslin
Serveringsfat kina qianlong (1736-95) porslin.

Ovalt med konturerat bräm, dekor i grisaille av vapensköld, 40x30,5 cm

Bruksslitage. Nagg. Lagning. Spricka.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
3 000 SEK