Stomme i teak samt fanerad i teak. Skjutbar skiva med med klaffskiva m ed svart laminat. Undertill hyllplan. Längd 130 cm. Bredd 55 cm. Höjd 50 cm. Tot läng 170 cm.
Åldersrelaterat slitage. Smärre fläckar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.