Konst Contemporary
1282368
Heli Huotala
(Finland, Född 1968)
Heli huotala, olja på skiva, signerad.

Heli Huotala, olja på skiva, signerad.

"Ohikiitävä hetki" (Ett flyktigt ögonblick). 28,5 x 28,5 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Slutpris
310
3 126
377
Utropspris
350 EUR
Budhistorik (9 bud)
20 jan 15:36
310 EUR
20 jan 15:33
290 EUR
20 jan 15:30
270 EUR
20 jan 15:28
250 EUR
20 jan 15:27
220 EUR