Konst Grafik
1282450
Walasse Ting
(1929-2010)
Walasse ting, färglitografi, signerad 1/100.

Walasse Ting, färglitografi, signerad 1/100.

Utan titel. P. 44 x 67 cm.

Ej examinerad ur ram.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
3 000 SEK