Bemålade, front med låda samt dörr, skuren dekor, skiva av marmor, 34x38x75 cm vardera
Bruksslitage. Nagg. Fläckar. Repor. Senare målning.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10