Konst Grafik
1283270
Carl Johan De Geer
(Sverige, Född 1938)
Carl johan de geer, färgserigrafi, signerad 70/190.

Carl Johan De Geer, färgserigrafi, signerad 70/190.

"Ingenting är längre som förut - Dubbelbild i rekonstruktion", av "Vägra vapen" samt "Skända flaggan". Beslagtagna och destruerade 1967. Ny upplaga 2000-tal. Lumphé Litografiska. Bladstorlek 63 x 89 cm.

Ej examinerad ur ram.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T206
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

5 500
545
662
Utropspris
8 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (8 bud)
24 feb 8:47
5 500 SEK
23 feb 22:51
5 000 SEK
22 feb 23:00
4 600 SEK
21 feb 23:35
4 000 SEK
20 feb 19:30
3 400 SEK