1283339
Rock, broderat siden. Qingdynastin, 1800-tal.
Rock, broderat siden. qingdynastin, 1800-tal.

Broderad med fyrkloade drakar jagandes den flammande pärlan mot korallröd botten. Blått foder. Ryggens höjd ca 83 cm.

Omgjord, skador.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L25
Alexandra Xu
Alexandra Xu
+46 (0)707 15 77 12

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

3 000
297
361
Utropspris
5 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (6 bud)
26 feb 11:52
3 000 SEK
26 feb 8:35
2 000 SEK
25 feb 20:20
800 SEK
23 feb 15:50
550 SEK
22 feb 21:46
350 SEK