Diverse Övrigt
1283414

FLASKSTÄLL, plåt, med sex glasflaskor, 1800-tal.

Flaskställ, plåt, med sex glasflaskor, 1800-tal.

Grönmålad. Höjd 35 cm. Längd 30 cm.

Åldersrelaterat slitage. Färgbortfall. Åldersrelaterat slitage. Anlupen.

Utropspris
2 500 SEK