1283427

CHAMPAGNEKYLARE, mässing, 1800-tal.

Champagnekylare, mässing, 1800-tal.

Cylindrisk. Med hänkel. Höjd 22 cm.

Åldersrelaterat slitage. Mindre lagningar.

Utropspris
2 500 SEK