Diverse Övrigt
1283430

KORKPRESSARE till vinflaskor, gjutjärn, 1800-tal.

Korkpressare till vinflaskor, gjutjärn, 1800-tal.

Dekor av akantusblad. Längd 25 cm. Att hänga på vägg.

Åldersrelaterat slitage. Något anlupen.

Utropspris
2 500 SEK