1283452

JARDINJÄR, mässing, 1800-tal.

Jardinjär, mässing, 1800-tal.
Jardinjär, mässing, 1800-tal.
Jardinjär, mässing, 1800-tal.
Jardinjär, mässing, 1800-tal.
Jardinjär, mässing, 1800-tal.

Dekor av amoriner. På fyra tassfötter. Insats. Längd 36 cm.

Åldersrelaterat slitage. Några bucklor. Insats anlupen.

Utropspris
2 500 SEK