Diverse Övrigt
1283460
PARAPLY-/KÄPPSTÄLL, järn, 1800-tal.
Paraply-/käppställ, järn, 1800-tal.

Dekor av blommor och bladverk. För fyra käppar/paraplyer. Vägghängd. Längd 31 cm.

Åldersrelaterat slitage. Något anlupen.

Utropspris
2 500 SEK