Marc Rizell, marmorskulptur på järnstativ, signerad.
Rektangulär form. Reliefdekor av häst. Höjd ca 120. Bredd 118. Djup 5 cm. Ställ av stål och betong.
Ytskikt med slitage då den stått utomhus.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
8 000 SEK