Smycken Armband
1284265

Armring 18K guld, innermått och bredd ca 19 x 0,5 cm, 11,7 g, ej öppningsbart

Armring 18k guld, innermått och bredd ca 19 x 0,5 cm, 11,7 g, ej öppningsbart.

Slitage. Repor. Nagg.

Unni Trolle
Unni Trolle
Gemmolog, värderare
+46 (0)762 09 59 81

Utropspris
4 500 SEK