Väska i läderimiation samt läder. Invändigt nylonfodrad. Fyra fack invändigt, varav ett med dragkedja. Skofack undertill. Märkt "Dior Homme" samt numrerad. Dustbag. 41 x 46 x 13 cm.
Smärre/obetydligt slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.