Mulberry, väska, "Antony Messenger".
Svart läder med detaljer i mässing. Reglerbar axelrem. Mindre fack på utsidan. Invändigt ofodrad. Märkt "MULBERRY" samt numrerad plakett. Bredd 20 cm, höjd 25 cm.
Ställvis slitage.