Andreas Hansen, skrivbord med skrivbordsstol, Hadsten Träindustri Danmark, sekelskiftet 2000
Körsbär, uppsats med sex lådor och fack, delad skrivskiva med tre uppfällbara klaffar och bakomliggande förvaring, 146x82x105 cm, stolens sitthöjd ca 68 cm, märkt med etikett From 75.
Bruksslitage. Repor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.