1285751

Pilgrimskrus, ett par, porslin. Sen Qingdynasti, 1800-tal.

Pilgrimskrus, ett par, porslin. sen qingdynasti, 1800-tal.

Dekor i underglasyrblått av fohundar bland molnformationer. Höjd 26,5 cm.

Slitage, mistor.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V8

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
10 008
983
1 173
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (14 bud)
8 mar 18:16
10 008 SEK
8 mar 18:16
9 988 SEK
8 mar 18:15
9 788 SEK
8 mar 18:15
9 588 SEK
8 mar 10:30
9 206 SEK