Med:
Leitz Wetzlar Summaron 1:3.5 35mm, no 1158237.
Leitz Wetzlar Elmar 1:4 90mm, no 457784.
Leitz Wetzlar Telyt 1:4/200, no. 1682072.
Leitz Wetzlar Summitar 1:2 50mm, no 789920, (defekt).
Visoflex I.
Leitz Viooh sökare.
Leitz Nooky.
Samt diverse mellanringar, lock, avlösare, mm.
Ej funktionstestade. Slitage. Skador. Vulkanit med skada på baksidan av kamerahuset. Kamerahus med stötskador. Summitar med lös plastbit invändigt.