Flätat skinn i mörkbrunt, sk intrecciato. Flera fack invändigt. Fodrad i skinn. Märkt "BOTTEGA VENETA MADE IN ITALY". Presentask medföljer. Ca 9,5 x 11 cm.
Obetydligt ytslitage. Smärre repor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.