Konst Skulptur
1286849
Fernandez Arman
(Frankrike, 1928-2005)
Fernandez arman, brons, signerad och numrerad 70/100.

Fernandez Arman, brons, signerad och numrerad 70/100.

"Les pinceaux", 1989. Gjutarstämplar Bocquel fondeur. Höjd 22 cm inkl stensockel, längd 27 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Joakim Fingal
Joakim Fingal
Värderingsman
+46 (0)709 17 99 94

Utropspris
35 000 SEK