Konst Grafik
1287045

Andrei Gennadiev

(Ryska federationen, Född 1947)
Andrei gennadiev, litografi, signerad och numrerad 5/15.

Andrei Gennadiev, litografi, signerad och numrerad 5/15.

Fiskmotiv. 69 x 60 cm.

Ej examinerad ur ram.

Utropspris
250 EUR