Konst Grafik
1287072

Juho Karjalainen

(Finland, Född 1947)
Juho karjalainen, etsning, 2 st, signerade.

Juho Karjalainen, etsning, 2 st, signerade.

1. Flicka i profil, signerad och daterad -94, numrerad 52/75 Tpl'a, plåtstorlek 50 x 38,5 cm. 2. Sittande modell, plåtstorlek 51 x 39,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Utropspris
400 EUR