Konst Grafik
1287475
Tuula Lehtinen
(Finland, Född 1956)
Tuula lehtinen, etsning, signerad och daterad 1985, numrerad 25/100.

Tuula Lehtinen, etsning, signerad och daterad 1985, numrerad 25/100.

"Vårvinter I", plåtstorlek 25.5 x 29.5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Ansvarig specialist finländsk modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Utropspris
250 EUR