Diverse Övrigt
1287669

NYCKLAR, 20 st, järn, 1700-tal.

Nycklar, 20 st, järn, 1700-tal.

Olika modeller. Längd 6 - 12 cm.

Åldersrelaterat slitage. Rostangrepp.

Utropspris
2 500 SEK