1287670
SKEDHOLK, mässing, 1600-tal.
Skedholk, mässing, 1600-tal.
Skedholk, mässing, 1600-tal.
Skedholk, mässing, 1600-tal.
Skedholk, mässing, 1600-tal.

Dekor av bladverk. Höjd 18 cm.

Åldersrelaterat slitage. Lagningar.

Utropspris
3 000 SEK