Diverse Övrigt
1287675

KONSOLLER, ett par, trä, nygotik ca 1850.

Konsoller, ett par, trä, nygotik ca 1850.

Delvis förgylld dekor. Höjd 30 cm.

Skador. Åldersrelaterat slitage. Sprickor.

Utropspris
3 000 SEK