Diverse Övrigt
1287693

NYCKLAR, 5 st, mässing och järn, 1600-tal.

Nycklar, 5 st, mässing och järn, 1600-tal.

Olika modeller. Längd 10 - 13 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Utropspris
2 500 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 631 Liveauktion

99. Lindsey Adelman, taklampa, "Catch CS.07.01." Studio Lindsey Adelman, Los Angeles, USA, 2016.
Utropspris
75 000 - 100 000 SEK
Vänligen logga in för att delta i budgivningen.
Aktuellt bud:
60 000 SEK